İnsan Kaynakları Politikamız

Kerem Mold 2008 yılından bu yana 1200 m2 fabrika alanında kalıp imalatı ve plastik üretimi konusunda hizmet vermektedir. Firmamız plastik enjeksiyon parçaları üretmektedir. Plastikler üzerine kaplama, lazer markalama, krom kaplama gibi ek işlemleri de yapabilmektedir. Firmamız ayrıca kendi Toolshop'unda projelere yönelik kalıplarını da üretmektedir. 25 yıllık deneyime sahip şirketin sahibi Makine Mühendisi ve Teknik Öğretmendir. 1200 m² alanda 50 personel ve 4 mühendis ile yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız her geçen gün büyümektedir. 3 kişi ingilizce konuşuyor. Firma IATF 16949 Sertifikasına ve VDA 6.3 Denetim tecrübesine sahiptir. Güvenilir, deneyimli ve uygun fiyat tedarikçisi ile çalışmak istiyorsanız, şimdi Türkiye'nin dürüst ve yakın ülkesinde yer alan Kerem Mold ile iletişime geçin.

İnsan Kaynakları Misyonu

Plastik sektöründe öncü bir kuruluş olan Kerem Mold, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, Kerem Mold'un plastik sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Vizyonu

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak,şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip;potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak,plastik sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

Lütfen CV'nizi ik@keremmold.com.tr adresine mail gönderiniz.