Kerem Mold Otomasyon Makİnalari A.Ş. 2008 yılından bu yana 1200 m2 fabrika alanında kalıp imalatı ve plastik üretimi konusunda hizmet vermektedir. Firmamız plastik enjeksiyon parçaları üretmektedir. Plastikler üzerine kaplama, lazer markalama, krom kaplama gibi ek işlemleri de yapabilmektedir. Firmamız ayrıca kendi Toolshop'unda projelere yönelik kalıplarını da üretmektedir. 25 yıllık deneyime sahip şirketin sahibi Makine Mühendisi ve Teknik Öğretmendir. 1200 m² alanda 50 personel ve 4 mühendis ile yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız her geçen gün büyümektedir. 3 kişi ingilizce konuşuyor. Firma IATF 16949 Sertifikasına ve VDA 6.3 Denetim tecrübesine sahiptir. Güvenilir, deneyimli ve uygun fiyat tedarikçisi ile çalışmak istiyorsanız, şimdi Türkiye'nin dürüst ve yakın ülkesinde yer alan Mahir Plastik ile iletişime geçin.

MİSYONUMUZ

Otomotiv endüstrisi yan sanayi olarak ilerlemek, eğitime ve eğitimlerimize değer bir işletme olmak.

VİZYONUMUZ

Plastik kalıp ve plastik parça üretiminde sahip olduğumuz bilgi birikimini gelişen teknoloji ile bütünleştirerek özellikle otomotiv sektöründe aranan bir tedarikçi olmak.

Tarihçemiz

Ne zaman, nerede, nasıl başladık, nasıl büyüdük?

2022

YENİ MARKAMIZ - KEREM MOLD

2022 yılında kurulan firmamız Kerem Mold ile kalıp imalatı ve makine imalatına ağırlık verdik.

2015

GELİŞME & MAHİR PLASTİK

Otomotiv sektörüne ilk plastik parça üretimi 2015 yılında gerçekleşmiş olup, mevcut durumda 180 referans parça üretimi devam etmektedir.

2010

BÜYÜME

2010 yılında İstanbul’dan Kocaeli Gebze adresine taşınarak firma ismi Mahir Plastik olarak değiştirilmiş ve Kalıp üretiminin yanı sıra Plastik Enjeksiyon metoduyla parça üretimine geçilmiştir.

2008

BAŞLANGIÇ

İlk Kalıp Üretim Alanı Moldist adıyla İstanbul’da 2008 yılında kuruldu ve hizmete girdi.